Zadzwoń: 505-45-80-80
Napisz:

Amelia 25 kW DECO

CENA: 3850 zł


Dolot powietrza - opcja dodatkowa + 183zł.

  • Amelia 25 kW DECO
  • Amelia 25 kW DECO

OPIS:

 

 

Wkład kominkowy do ciągłego palenia Amelia Deco 25 kW polskiego producenta Kratki.pl.

Korpus wkładu jest w całości wykonany z żeliwa. Duże i gęsto rozmieszczone radiatory zwiększają powierzchnię wymiany cieplnej wkładu. Fasada wkładu wykonana jest ze stali kotłowej o grubości 4 mm.

Wkład Amelia Deco w standardzie wyposażony jest w pojedynczą zewnętrzną szybę dekoracyjną typu glass malowaną metodą sitodruku. Szyba ta nadaje kominkowi nowoczesny, elegancki wygląd i optycznie powiększa fasadę wkładu.

Wkład kominkowy Amelia Deco wyposażony jest standardowo w szyber, deflektor zwiększający sprawność urządzenia oraz w kurtynę powietrzną, która ułatwia utrzymanie szyby w czystości.

Jako opcje dostępne są: dolot powietrza zewnętrznego fi 100 mm oraz podstawa.

Bieg spalania regulowany jest za pomocą przesuwki na popielniku. W wypadku wyboru opcji "dolot powietrza zewnętrznego" instalację należy dodatkowo wyposażyć w przepustnicę, która umożliwi regulację spalania.

Szyba wkładu wykonana jest z ceramiki żaroodpornej wytrzymującej temperaturę do 800oC.

Zalecamy palenie sezonowanym drewnem liściastym o wilgotności do 20%. Uzupełniająco można używać brykietów z węgla brunatnego.

Wkład posiada certyfikat CE i jest wykonany zgodnie z normą EN 13229

Gwarancja: 5 lat

 

Wkład Amelia dostępny jest również w wersjach z prostą szybą, z bocznymi szybami, z drzwiami podnoszonymi oraz z płaszczem wodnym.

 

Wizyty: 8815227
Wizyty dzisiaj: 888
Osób on-line: 4520485